FOKUS Optik klub

Na prvním místě jste vy!
Jaké benefity z toho plynou?

FOKUS klub

Za každý nákup Vás odměňujeme, i ten nejmenší.

Z každého nákupu u nás na pobočce Vám vrátíme 3 % na váš účet ve formě bodů. Je jen na Vás, kdy si body přeměníte na poukázku na nákup.

FOKUS klub

Spokojené členy FOKUS klubu odměňujeme za každé doporučení.

Proč se nepodělit o Vaši dobrou zkušenost s někým blízkým a nezískat výhodu pro sebe i pro něho? Jak to funguje?

FOKUS klub

Nechte nás oslavovat Vaše velké dny spolu s Vámi!

V rodině si její členové dávají k svátkům dárky. Jinak tomu není ani ve FOKUS Rodině a každý náš člen dostává k veřejným akcím ještě něco navíc.

FOKUS klub

I za ten nejmenší nákup Vás odměníme a vrátíme Vám 3 % z jeho celkové hodnoty ve formě bodů na Váš FOKUS optik účet. Jen na Vás pak bude, kdy nasbírané body využijete a proměníte svou poukázku v nákup.

FOKUS klub

Říkáme si, proč se nepodělit o případnou dobrou zkušenost s někým blízkým? Ve FOKUS klubu Vás odměňujeme za každé doporučení. Výhody pak získáváte nejen Vy, ale i Váš přítel, kamarád či člen rodiny, kterému jste dobře poradil/a. Jak přesně to funguje?

FOKUS klub

Vaše důležité dny se musí oslavit! V každé rodině si lidé dávají dárky k narozeninám nebo svátku. A stejně to platí i ve FOKUS optik rodině! Každý náš člen však dostává ke svým dnům i něco navíc. Něco speciálně pro něj. Nechte se překvapit!

FOKUS klub
FOKUS klub
FOKUS klub

Slibujeme, že jako členové FOKUS klubu budete mít vždy náskok před všemi ostatními. O chystaných akcích nebo novinkách v sortimentu Vás budeme informovat s dostatečným předstihem.

FOKUS klub

Nadstandardní VIP servis pro členy FOKUS klubu je úplnou samozřejmostí. Při návštěvách našich poboček Vám zdarma vyčistíme brýle a dokonce si u nás můžete na počkání vyřídit jednoduché opravy do 100 Kč.

FOKUS klub

Cítili jste se u nás dobře a jste spokojeni s našimi službami? Nebo byste naopak rádi něco zlepšili? Ohodnoťte Vaši návštěvu prostřednictvím Google recenzí a podělte se tak o Vaši zkušenost, ať už je Vaše hodnocení jakékoli. Jsme vděčni za každou zpětnou vazbu.