FOKUS klub

Doporučte nás svým blízkým
a získejte spolu s nimi další benefity

FOKUS klub

Jak to funguje?

Je to jednoduché – stačí, když Váš známý uvede Vaše telefonní číslo jako referenci ve své objednávce kompletních dioptrických brýlí (skla + obroučky). Pokud jste členem FOKUS klubu, máte nárok na slevu oba.

FOKUS klub

Jaká je výše Vaší odměny?

Výška odměny pro známého, kterému jste prodejnu FOKUS optik doporučil/a, se nemění – sleva 5 % z hodnoty obrouček uplatnitelná ihned při prvním nákupu.

FOKUS klub

O každé objednávce, kde Vás uvede zákazník jako člověka, který mu FOKUS optik doporučil, Vás budeme informovat emailem nebo SMS. Souhrn uvidíte také po přihlášení na Váš osobní účet ve FOKUS klubu.

Slevy můžete libovolně kombinovat nejen s aktuálními akcemi, ale můžete si je také rozložit do více nákupů. Například je pouze na Vás, zda za 3 prokazatelné doporučení využijete VIP garanci zdarma nebo použijete 20% a 10% slevu na samostatné nákupy.

Vám se odměna zvyšuje podle toho, kolika známým nás doporučíte a kdo Vás uvede v objednávce jako referenci. Čím více známých použije Vaše telefonní číslo při své objednávce, tím je pro Vás odměna zajímavější.

1 doporučení = 10 % z hodnoty brýlových obrouček
2 doporučení = 20 % z hodnoty brýlových obrouček
3 doporučení = VIP garance na Vaše nové brýle ZDARMA
4 doporučení = brýlové obroučky ZDARMA

FOKUS klub